Törölt nick Creative Commons License 2008.09.06 0 0 11
Biztos fog javulni. Fáradékonyság az elgondolkoztatna, hogy mitől van beültetéstől számítva még mindig ennyi idő után. Vérnyomáscsökkentőt már egyáltalán nem szedek.
Nem tom, hogy miből áll az ellenőrzés, orvosom nem mondta, hogy kell mennem, ha csak nem az a terheléses vizsgálat volt az ellenőrzés, amit csinált velem.
Sajnos én is érzem időnként, hogy van szívem, időjárásváltozáskor különösen, de nem csinálok nagy gondot belőle, ha szúr, vagy nyomást érzek, visszafogom magam. Egy héten átlag 1-szer le is fekszem délután. Az én problémám inkább pszichés, nem fizikai. Még azt se állitom, hogy félelemből fakadna, mert ami rám volt mérve elvégeztem, nem pánikolok, csak egyszerűen nem érdekel semmi. Ez az igazi bajom és ezt titkolom a környezetem elött, hogy nehogy neki álljanak itt nekem programokat gyártani. Bizom abban, hogy már nem egészen 4 hónap és elhagyhatom egyet kivéve az összes gyógyszert, akkor ez változni fog, mert a βblocker -ahogy olvastam róla- nem gyerektápszer.
Tényleg semmi vigasztalót nem tudnék hozzáfűzni azonkivűl, amit a pulyáknak szoktam mondani, de azt már írtam :)