majdnem56 Creative Commons License 2008.09.05 0 0 660
Úgy 17 évvel ezelőtt volt egy maszek munkám, lakásokban kellett végezni, legyen ennyi elég róla. Az egyik lakásban egy 23 éves fiatalasszony 1 éves gyerekével gyesen volt otthon, észrevettem, hogy jeleket ad, próbálkoztam, hamar összejöttünk. Azt mondta, jól megfelelek neki, én sokat tanítottam, kapható volt rá, de egyvalamit ő vett észre. Szeretkezés után mindig pisilnie kellett, ezért gyakran előtte is elment a wc-re, de egyszer úgy esett, hogy visszatartotta, és azt tapasztalta, hogy az élvezete még nagyobb. Ezzel játszott is, direkt kivárt, visszatartotta. Azt gondolom, hogy az lehet az élvezet forrása, hogy a záróizmok összeszorításakor a hüvely körüli izmok is kissé megfeszülnek, így a csikló jobban kiemelkedik a kisajkak közül, és intenzívebben ingerelhető.
Kb fél évig tartott,
16 év után ráakadt a mélcímemre, keresett. Újra összejöttünk. Most, ha lehet, még jobb vele: érettebb lett, felszabadultabb. Talán nem is ebbe a topikba tartozik: eleinte, amikor pisilni ment, becsukta az ajtót, és azt se engedte, hogy a közelben legyek (ne halljam). Addig kérdeztem, hogy mi az oka erre, és addig győzködtem, hogy nem találom gusztustalannak, nem fogok megundorodni tőle, amíg eljutottunk oda, hogy már egyáltalán nem zavarom, bár azt nem tudom, hogy érez-e izgalmat. (Majd megkérdezem.) Mostanra, amikor szeretkezés után együtt zuhanyozunk, mindig pisil, ha csak kicsit is, állva a kádban, és, bár ez nem tartozik a játékaink közé, tréfálkozva fel is hívja rá a figyelmet. Amikor én pisilek, az eddig nem érdekelte, de épp tegnapelőtt megállt a csésze mellett, és kissé előrehajolva megnézte, hogyan jön. Azt hiszem, ha nem épp aktus után vagyunk, felizgatott volna...