kisidi Creative Commons License 2008.09.04 0 0 73
Ezt muszáj elmesélnem! Ma nagyon jó napom volt, mert úgy tűnik mázlim van a szoba átalakítás kellékeinek beszerzését illetően. Meséltem, hogy múltkor pár napra rá, hogy megvettük a párnákat, függönyöket, stb. egy csomó minden le volt árazva. Újra megvettem mindent az akciós áron, aztán visszavittem a régi számlával. A csalafintaság miatt most speciel nincs lelkiismeret furdalásom, mert vettem mást a különbözeten, sőt még jó pár ezressel meg is toldottam. Így jól jártak ők is, meg én is.
Ráadásul ma elhoztam az utolsó szőnyeget amit kinéztem féláron, az utolsó volt, bár beértem volna a másik fajtával is, mivel az olcsóbb, és az is tetszett. De ez így tökéletes. Ráadásul találtam a fynd-turkálóban egy függönyt, igaz csak 1 db, a párja nincs meg, de nekem így is tök jó. Az eredeti ára 14 ezer körül volt párban, most le van ugyan árazva felére, de ez az egy 2600 volt. A pink függönyt becseréltem lilára, és ráadásul ez kicsit más lila, mint amim volt, mert az jó pár évvel ezelőtt lett véve. Ezenkívül vettem még 2 lapfüggönyt uaz a mintája, mint a szőnyegnek. 60 cm széles, 300 cm hosszú, tulajdonképpen sötétítő. Még nem tudom, hogy használom fel, de biztos találok helyet neki.
Mindjárt berakom, ha tudom a lapfüggönyt, meg a szőnyeget.