kiraly.andras Creative Commons License 2008.09.04 0 0 3454
Megkérdezhetem, hogy mennyiért sikerült eladni a gyári új S5-öt? És másnak (mert asszem volt már pár darab)?

Egyébként - mint az a fenti kérdésből sejthető - kaptam és is egy ilyet, nem javították az S1-et (pedig én szerettem volna). Ja, és a munkalap szerint "07. 11. SMS" ment nekem. Mondom, hogy nem kaptam meg, mire az a válasz, hogy ez automatikusan megy ki (gép küldi?), ennél többet nem tehetnek. Nem álltam le vitatkozni, hogy sokkal többet is tehetnének, de akár már egy picivel több is elég lehetne. Ha szűk két hónappal az értesítés után sem jelentkezem, akkor a rendszer igazán kiküldhetne még egy értesítést, vagy akár fel is hívhatnának. Ezt csak hasznosítható tapasztalatként írom le a jövő nemzedékek számára, hogy ne bízzanak a Camera Kft. rendszerében, tessék időnként rákérdezni (vagy online ellenőrizni a sorszám alapján az állapotot).

És egy másik, ami már nem újdonság, ahogy látom. Ismerős megkért, hogy ha már megyek, vigyem be az ő S1-ét, ugyanez a baja. Mondják, hogy minimum egy hónap, és S5-öt már biztos nem tudnak adni, (csak) SX100-at. Nem kérdeztem rá az egyéb opciókra (nem az én ügyem), de itthon utánanéztem ennek a modellnek, és tulajdonképpen beleférne, csak nagyon hiányzik a kereső (viewfinder), meg a kihajtható LCD. Ez utóbbi kulcsfontosságú, nagyon sok - én is, ismerős is - részben emiatt vette ezt a modellt. Így én azt fogom neki tanácsolni (ha megkérdez), hogy ne fogadja el. Csak persze mi az alternatíva? Ha valaki jutott ezzel valamire (Canon Hungária), az mindenképp írja majd meg!!
Előzmény: Peet14 (3448)