Hamburger2 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 33114
Szia Dani! Fél OFF! Egyáltalán nem veszem sértésnek és jót röhögtem a hsz-on! Éles fegyvert én elvből nem tartanék otthon. Emlékszem, hogy én milyen kölyök voltam és mit múveltem a faterom önvédelmi pisztolyával! :) Az én fiamról sem feltételezek jobbat! :) A lakásban tehát nincs is fegyver, vagy annak látszó tárgy. Viszont az irodámban már nem fér el a falon a sok replika, otthon meg a sok tematikus könyv a polcokon. Az lesz még érdekes, amikor a fiam azokat is felfedezi! Mert hát tagadhatatlanul apjára ütött. Ha meglát egy hosszúkás fadarabot, rögtön felkapja és "durrog" vele az anyukája "nagy örömére". De hát nincs mit tenni, minél jobban tiltod, annál jobban érdekli a dolog. Egyébként tegnapelőtt kompromisszum szülelett! A nejem hozzájárult, hogy a fiam ovikezdési ajándékba egy középkori lovagot kapjon. Amolyan pajzsos - kardos - páncélos változatot. Talán mondanom se kell, hogy a plüss mackója helyett most ezzel a szúrós döggel alszik! :) Tényleg nem érzem magamat korlátozva. Van elég alkalmam (ez nem igaz!!!) kiélni "ferde hajlamaimat" a cégen belül. Jaaaaaa! És közel sem vagyok olyan megszállotja a fegyvereknek, mint Te! :) Üdv: Hamburger ON
Előzmény: gencsydani (33096)