realytia Creative Commons License 2008.09.03 0 0 267

sziasztok...kilétemet had ne fedjem fel...nem azért mert nem vállalnám amit most le szeretnék irni hanem azért mert a témában igen primitiv reakcioknak nem szeretném ki tenni a családomat...

szóval megy itt a "mágusok harca"...

ki is a mágus???miért ő???minden országban van egy vagy több tucat ilyen??

hol voltak amikor még az "átkos harang zugott???

..mert sajna ma eldobsz egy követ be esik egy bokorba és nem egy kiválasztottat vág fejbe ,hanem legalább tizet...

valoban plénumokon át kell sorolni ha valakinek van is képessége??az okult tudományban létezik web oldal vagy hirdetés???valoban isteneként tiszteli atyáját aki takarozik a nevével?..

ezer és ezer kérdés...

de ime a tapasztalat...

az én családom tradicionálisan jonéhány felmenőben és lemenőben "JAVASASSZONYKÉNT" funcionált...bele tartozott ebbe sok sok minden..amit akartan vagy akaratlanul én is örököltem sőt az én lányaim is...a jövöbelátás nem humán tantárgy..vagy megkapod vagy nem...veled születik,vagycsak idiotizmusba burkolodzott kisebbségi komplexust tagadó figyelem felkeltést gyakorolsz...

szerelmi kötések,rontások,átok levételek...erre sincs pontos recept..hisz amit valami megkött csak az oldhatja...na de itt nem a keresztény istenre gondolok...

sok sok kultura magyarázata,és sok sok rituálé összekeverése..na ez az amit ma látok magyarországon...

de kérdem én???????

a sámánnak van irodája?????a javasasszony ir könyveket???(amit ma kell kell mondjak nagyon egyszerü megtenni,hiszen ha a kiadók által adott 3vagy 9 %ért vállalod,bármilyen baromságot cenzura és valoság vizsgálat nélkül kiadnak...szóval egyszónak is száz a  vége..

a jóslás,a segitség csak olyan szivektől kezektől lélektől vállik valora,aki annak megfelelően él...mert csak attol fogad el normális ember segitséget akinek az életét is megkivánhatja...és csak az tehet valaki valakiért valamit..aki maga is hittel és tisztassággal van övezve...

mindegy hogy ezt fekete vagy fehér oldalon teszi...de egy biztos...nem show bizniszt csinál a dologbol..mert az nem marad büntetlenül...és ha valoban segitségre szorúlt lelket talál az utcán vagy bárhol,az alélek észre veszi az ő ragyogását...

az pedig hogy ki kivel harcol...nevetségesnek tartom...

bevallom...mindkettőjüknél jártam..sőt mondhatni nagyrészénél a kuruzsloknak....

és nem látták ki vagyok....maradok tisztelettel...és hidjetek..de csak is az érzéseitekben....