bab1 Creative Commons License 2008.09.01 0 0 2061
Sziasztok ! Ha a 46/40-esre gondolsz, szerintem megéri az árát, ha többet nem is.
Ja és szerintem nem ronda. Nekem ilyenem van , meg mellette egy 136-os husosat használok. Normál rántásra szivatóval , majd nélküle mindíg indul , melegen is, picit talán még könnyebben is indul, mint a másik, pedig azzal sincs baj. A szivató kar ultragagyi kivitelű , de a gép egyébként stabil, aránylag strapabíró benyomást kelt. A súlya kicsit sok, a husi egyértelműen könnyebb. Erőben a kettő megegyezik, azonosan éles lánccal ugyanazt a motyót ugyanúgy vágja, árnyalatni erőtöblet talán az mtd-nél. A tízzel több cm3 nem érződik, tehát többől kevesebet hoztak ki, de 35-40 ezerért ?! Annyiért nagyon buli szerintem. A gyári lánc elég bádog, gyorsan kopik a 136-oséhoz képest. Olajzása nem előzi be a benzin elfogyását.
Összehasonlításban a kettő kb ugyanaz, hosszútávú tartósságáról ne tudok nyilatkozni ! Az ugyanaz alatt a teljesítményt illetve azt értem, hogyha valaki némi alkalomszerű favágásra, gallyazgatásra évi egyszeri 20 mázsa tüzelő aprstására veszi az mtd-t ugyanúgy megfelel.
Előzmény: 4125 (2049)