LandCruiser Creative Commons License 2008.08.31 0 0 2026

A Stihl boltban lehet vásárolni is ? :O:O:O Azthittem ott le vannak láncolva a fűrészek, mint a kocsma elött a 28-as biciklik, és csak záróra után nyilik a lakat, mikor fegyveres örség kiséretében sétálni viszik a fűrészeket, de szigorúan összeláncolva, nehogy valamelyik elkószáljon, és kivágjon egy kölyökakácot.

 

"""""és vettem is mindössze 170e ért egy igazi profi 361- est.""""" <<-- Ennek megint olyan szaga van, mint amikor le kellett írnom, hogy milyen géppel van "problémám" és ,mennyi idös az a gép. A "probléma" ugyan, csak egy karburátor állítás volt.......  De hamár itt tartunk, az igazi profi fűrészeknél, akkor 2ezer forintal többért, lehet venni hobbi fűrészt, ami 6,3 LE az igazi profi 4,6 LE vel szemben. Tudom a LE nem minden, de nem szeretném felsorolni a további különbségeket, amik ugyncsak a hobbi fűrész mellett szólnak, ugyanazért a pénzért. Ami azért nem tudom ki milyen anyagi helyzetben van, (nem is érdekel) de nekem ez a 170 ezer, nem a "mindössze" kategória, sajnos.... :):)
Mindentől függetlenül, legyen benne sok örömöd, komolyan !

Előzmény: Törölt nick (2024)