István Gyuri Creative Commons License 2008.08.31 0 0 319
Azt megértem, hogy miért nincs automatikus e-mailküldés (más is használja, láthatja azt az e-mailcímet), ezt elfogadom.
De hogy miért a rendszer üzemelését elég sok pénzzel támogatónak kell alkalmazkodni, azt nem tudom felfogni... Olyat már nem is említek, hogy európai, utas-, felhasználóbarát szemlélet, mert úgy látszik a fiatal úrnál ezek falra hányt borsószemek lennének csak. Így van tökéletesen kitalálva: eszi, nem eszi, nem kap mást....

(A metróban is idegbajt tudok kapni, amikor a mozgólépcső tetején ki van téve, hogy melyik irány van balra, jobbra, utána csak felesleges infók, amikor meg leérek, és kellene az infó (és éppen van bent jármű, tehát nem láthatom a falat - bár az M2-nél ott is elbarmolták valami überokosok, akik feltették a már "elhagyott" megállók neveit is a falra, jól meg is szívtam legutóbb -, akkor nem látom a számomra logikusan akkor szükséges információt. Természetesen itt is megjegyezhetném a mozgólépcső tetején, hogy merre kell majd mennem, de az akkor engem ott még nem érdekel...)
Előzmény: Nandesz2 (316)