arnyekxxx Creative Commons License 2008.08.26 0 0 5166
Dehogy vettem magamra, csak próbáltam valahogy hozzákapcsolni a gondolatmenethez és nem sikerült sehogysem:)

Igazábol a hiba rossz szó, amiket felsoroltam inkább hiányosságok vagy direkt butitások és az, hogy kiket zavar, az nagyban függ a felhasználástól és attol hogy elötte milyen gépe volt a juzernek, illetve mit használ vele sznkroronban. Én a kinyalts*eggü fajta vagyok, utolsó kompaktom egy minolta A1 volt azon megszoktam, hogy mindent én uralok, a gép azt csinálja amit én akarok töle, nem nekem kell alkalmazkodni a géphez. Pedig ez egy olyan gép volt aminek az utód-utódját se gyártották már az R1 bejelentésekor. A márkábol meg pont sony lett akkorra:) Ezután lett egy kis 300D kitérő után egy szinténminolta d7d, ami kb ugyanaz a kényelem és kéz alá dolgozás mint az A1 volt csak tükrös sebességgel és képminöséggel. Ezek után azt hiszem érthető, ha nem tudom tökéletesnek érezni az R1-et, föleg kezelhetöségileg:) Mindezek mellett kb 2x annyit használom az R1-et mint a d7d-t, mert a tetejére kihajtható lcd miatt a napi feladatokhoz kényelmesebb használni. De ha jön egy tükrös, hasonló lcd-vel és ezen müködö AF-al, akkor nem kétséges a gyors csere. A legnagyobb bajom a raw-al van az R1-en, a többi csak macera és megszokás kérdése, de azt nem lehet megszokni, hogy tetülassu. Akinek elég a jpg, annak ez nem gond és a többi tulajdonsággal együtt lehet élni hobbi szinten.
Előzmény: Törölt nick (5165)