Törölt nick Creative Commons License 2008.08.26 0 0 631
Igen, ebben a meglátásodban van az egyik fő probléma az mlm-ben. Szerintem legalább is. Ha már mlm-en gondolkodsz, csakis olyan mlm céget szabad választani, aminek a termékeit te is szívesen használod. Márcsak azért is, mert akkor vagy hiteles, ha te is használod a termékeket. Persze vannak nagyon tehetséges személyek, akiknek nem kell hazsnálniuk a terméket ahhoz, hogy eladják, de az ilyen kevés. Zömében inkább olyanok vannak az mlm-ben, akik nem értenek hozzá és próbálják megtanulni.
A másik észrevételem az lenne az előbb elhangzottakkal kapcsolatban, hogy az mlm-et tényleg azért választják sokat, mert nagyon jövedelmeket ígérnek. Számomra az mlm nem milliókat jelent, hanem csak jobb életet. Nem is vágyom arra, hogy a leggazdabb emberek között legyen a nevem. Való igaz, hogy Magyarországon nehezebb az mlm-ben boldogulni, mint Amerikában, de nálunk még csak most kezd kibontakozni. Most kezdett el terjedni az is, hogy online irodád legyen, honlapod, hírlevéküldő rendszered, online konferenciatermed, amely eszközökkel gyorsabban és könnyebben lehet dolgozni. Lehet, hogy a leggazdagabb emberek között nem is lesz mlm-es, de szerintem ez nem is arról szól, hogy azon a listán fent legyél. Az tény, hogy csak kitartóan lehet csinálni ezt a munkát. Aki nem leli örömét benne, annak nem is érdemes elkezdenie, mert több jövedelem ide-vagy oda, nem fogja elérni, és a végén csak csalódott lesz és lehordja az mlm-et. De ez az én szerény véleményem.
Előzmény: Albertinka (614)