Törölt nick Creative Commons License 2008.08.24 0 0 7044

Kösz az eddigieket, a Skil megfontolandó, bár azok már tizen pár ezerért vannak, a legutóbbi amivel erőlködtünk a épp a Kinzo volt igaz az csak 12V-os kb 10 erősebb csavaronként lemerül és könnyű leterhelni még 1. fokozatban is. A mechanikája marha darabos, pár sebváltás után előjött egy enyhe zörgés is. Váltásnak valami mást lenne jó kipróbálni. A metabo nem túl elterjedt én is kevés maszekkal találkoztam aki azzal nyomult volna de az is igaz h sok alkatrésze csereszabatos mondjuk ilyenekkel mint a Hilti, bár az utóbbi időben már csak a marketingből élnek már azok is, és biliacél forgórészeket nyomatnak. A fermről csodálkozom h most lehúzó véleményt kaptam, bár hülyeség ez a 3 év gari mert addigra az adott modell általában rég kifut vagy a abolt zár be ahol vette az ember de valami csak van abban h ennyit mernek rá adni.

Esetleg nem tud valaki GY-M-S megyében olyan áruházat valaki akik most tartanak készleten Agoyamát? mert ezek a nonamek olyanok hogy mikor éppen mit kapnak vagy mi a matricadivat amit ráraknak.