Plieur Creative Commons License 2008.08.23 0 0 32679

Tiszteletem!

A feltett táblázat csak irányjellegű. Például hasonló beosztáshoz ( harcászati gyakorlattal /harcászati gyakorlat nélküli hét) lehet igazítani többféle tartalmat .

Préparation des mémoires: adott témában önálló dolgozat írása, értékelés írása, jelentés, stb.

A tac gyakorlatilag harcászat, ez lehet pld. MH, de ha egy contractor intézi, mit ad az ég ex-légiós, nem kell meglepődni ha a francia gyal. szabályzat szerint dolgozik.

Az hogy az hallgatók előtte is voltak vagy sem katonák, az nem döntő: létezik ott rajparancsnok képzés, szakaszparancsnok képzés, 41-28 hét .

A képzési program összeállítása sem lenne gond, vannak ezen a fórumon olyan olvtársak akik afgánokat oktattak, ha velük elboldogultak, akkor meg...:)

A taktikai oktatás részletezését rájuk bíznám, én rég voltam kiképzésen, ők tudják mi kell mostanában ( világ röheje lenne ha a 20 évvel ezelőtti orosz ihletésű szabályzat szerint történne).

A szenegáliak képzéséhez szükséges oktatói létszámot meghatározhatja sok minden ( kért képzési szint, ág, stb.).

Előzmény: internal server terror (32676)