cyrro Creative Commons License 2008.08.22 0 0 100
A szervezetemen megfigyelhető váltást már régebben is észrevettem, de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Most alapos analízis után már egész tisztán látom.
Először is beléptem egy "krízis üzemmódba" . Az általános éhség érzetet elvesztettem, bármit ettem egyformán jól esett. Hozzátartozik még, hogy az anyagcsere minimálisra esett vissza.
Ennek ellenére a fizikai teljesítő képességem megugrott, dinamikusabban vette fel a fizikai terheléseket, a kimerülés állapota is csak megerőltetőbb mozgás után, lassan alakult ki és nagyságrendekkel gyorsabban regenerálódtam, mint általában.
A többi fizikális változással nem akarok untatni senkit, inkább a lelki, spirituális dolgokat vázolom:

Ami a legnagyszerűbb volt, (mintha egy csuklyát húztak le volna a fejemről) "kitisztult" a fejelem. Egyszerű és érthető volt a világ minden mozzanata körülöttem. Ez kicsit váratlanul is ért. Sok derengő képesség megerősödött, új színeket vett fel.
Pl. az utcán sokféle nemzetiségű ember járt-kelt, de valahogy láttam ki honnét származik, ráadásul észrevettem, hogy minden nemzetnek van egy "lenyomata".
A lenyomat néhol keveredett volt, de annak is megvolt az oka.