ghepard Creative Commons License 2008.08.20 0 0 32
Nem tudom, milyen cirkuszi mutatvány, hisz tulajdonképpen semmit sem írtam. Tulajdonképpen majdnem semmit sem csinálok, csak szinte nyugodtan hagyom, hogy megbírkózzon a bajjal a szervezetem. Ha erősebb, jobban tud bírkózni. Szép lassan erősebbé lehet tenni, nem egyik napról/hónapról a másikra. Én fokozatosan kimásztam az asztmából, szénanáthából, porallergiából, erős derékfájásból és több sérülésből, amit főleg foci közben szenvedek el. Még ma is focizom 56 éves fejjel 20-30 éves srácokkal és nem mondják, hogy menjek a francba...........

Persze másnál másképpen sülhet el ugyanaz a dolog, ezért én sosem mondom senkinek, ha kérdezik, hogy ezt meg ezt igyál, ezt meg ezt egyél (de azért mindig megjegyzem, jó volna, ha gyógyszert nem kellene szedni). Mindig csak azt mondom, hogy legfontosabb a gondolkodás és hosszú mély légzés. Ezek még ingyen vannak és talán nem is ártanak. De messze nem mindegy, hogy mire gondolsz, mert a rossz gondolatoktól meg is lehet betegedni, sőt meg is lehet halni, ha meg nagyon hosszúra veszed a légzést, akkor meg megfulladhatsz.... :))

Ha valamit elcseszek, magamat okolhatom. Ha meg valami nagy bajom lesz, bíznom kell az orvostudományban, ha már nem leszek képes segíteni magamon, de először megpróbálom...........
Előzmény: Törölt nick (31)