sz_barbara Creative Commons License 2008.08.19 0 0 1419

Sziasztok,

 

Szeptember első felében megyünk Ravenna környékére 7 napra. Jó lenne, ha valaki tudna ajánlani látnivalókat, hova érdemes elmenni,mit érdemes megnézni. Annál kicsit bővebb információt szeretnék kapni, hogy Ravennát, Ferrararát, San Marino-t, Bolognát stb. Egy városnév nem igazán elég, mert ezt én is ki tudtam nézni a térképről :) Eddig már én is eljutottam, de azt hogy ezeken és a hasonló helyeken mit érdemes megnézni, hogyan lehet eljutni oda, ezekben szeretném, ha tudnátok segíteni. 6 éves gyerekkel megyünk, szóval nem igazán lesz alkalmunk maratoni túrákat tenni az egyes városokba gyalog, de az érdekességeket szívesen megnéznénk. Kocsival megyünk, úgyhogy nem jönne rosszul a parkolási helyzet sem az adott helyeken. Nem csak a  nagyobb városok érdekelnének, hanem a kisebb látnivalók is pl. szép halászfalu, szép kis tó vagy egy jó kis vidéki olcsó étterem. stb.....

 

Egyébkén Lido di Spinába,  a Spina Camping Village-be fogunk lakni egy mobilházba...Ha valaki volt már itt, örülnék, ha tudna róla mondani pár dolgot. A vacansoleil irodával megyünk. Velük voltunk tavaly is Olaszországba, igaz akkor kicsit feljebb Velence környékén. A mobilház szuper volt, olyan tisztaságot sosem láttam még, ami ott fogadott....Nem mondom, hogy hatalmas volt, de hármunknak tökéletesen megfelelt a 2 szobájával, konyhájával, fürdőjével. A camping is igazán színvonalas volt, remélem ez is az lesz....

Ha vacansoleil-el utazott már más is, jó lenne tapasztaltot cserélni.....

 

Előre is köszönöm,ha valaki hozzá tud szólni a kérdéseimhez...

 

Barbara