István Gyuri Creative Commons License 2008.08.18 0 0 224
Ákibard: Érdemes házon belül (H-S....)
Ööö... izé... Ez mellément :)
Azon kívül, hogy megalakulása óta többszázezer forintért vettem igénybe a cég szolgáltatásait, személy szerint nincs kötődésem a céghez, így nem is tudok utánajárni, hogy mi és miért alakult ki.

(Tehát nem AZÉRT nullázódott mert 2000-en felül volt)
OK.

Én sem így képzeltem, hanem ahogyan írod: Minden jegyfajta és/vagy kedvezménytípusnak egy-egy gomb. Eszméletlen lenne :-S
Ez valóban eszméletlen lenne, ahogyan az is eszméletlen, ahogyan elbeszélünk egymás mellett....
Teszek még egy kísérletet:)
A MENETJEGY kedvezménykiválasztásának legördülő menüje OK. De a kedvezmények közé nem tartozik bele szerintem a kerékpár-viteldíj.
A következő oldalon, ahol lehet választani, hogy az adott járatra (a megadott kedvezménnyel) mit akarok venni (vagy akár az előző oldalon is, hogy az utazás valós összköltségét lehessen látni az ajánlatban), ott legyen lehetőség pipálni négy dolgot (amiből kettő egymást kizárja):
1-2.) menetjegyet vagy osztálykülönbözetet
és/vagy
3.) pótjegyet
és/vagy
4.) kerékpárjegyet szeretnék venni (és hány darabot)
aztán legyen egy újabb utastípus (más kedvezményű) felvételére lehetőséget adó gomb (ahogyan pl. fapadosra a jegyvásárlás az újabb utas felvételére szóló gomb), ahol a fentieket megint be lehet állítani.