NSU 98 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 8998
Ezt NIK et érdemes ujjávarázsolni!!!                     Nekem vam egy Női WM csodám ,egy fiú ballon csodám,egy torpedo, eg velvart agyváltós zománcos emblémával,egy bismarck váltós vázam,női   váltós WANDERER ,két fiú Toldi bordó és fekete .két lány toldi ,STEYR Waffenrad előldobfékes,TRIUMPH férfikerépár,Luxus női 1951 es ez szinte új ,puch férfi,két zbrojovka,SAXONETTE motoros kerékpár amotorja a 40 es évekbeli a bicó a 70 es évekből való ,van egy  tandem kemping csepel,egy csepel csillag ,egy csepel női félverseny nyugati exportból visszamaradt bicó ezt még én bontottam ki a csomaglásából vagy 25 éve ,de akkor is volt már vagy 5 éves(sachs váltó,semperit peremes gumi,altemburger fék),egy csepel camping ami nem összehajtható a80 as évek végéről ,semmiresemjó piros vietnámi gumival,közlekedési minisztérium felirattal,na ez totál új énis csak emelve vittem!! Jdeal férfi bicó dongóval meg amik nem jutnak eszembe majd megnézem már őket                Srácok SIMSON biciglije van valakinek???(létezik !!!!!!!)