LandCruiser Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1609

A 17. kerben lakom. Nem nehéz megismerni a kerületet, mert itt már egyetlen egy fa sincs :) Ésszerű határokon belül, elvinném vidékre is, főleg ez után az infó után, amit írtál .... " ildomos Makita szervízbe vinni, hogy ne szálljon el a gari többi része (mármint a többi hónap) " Meg amit 4125 is írt.... " sokan azért nem visznek márkaszervízbe mert félnek a kontár szerelöktől :-( " Valóban így van ! A Veres Péteren a szerelő csak 25 én tud vele foglalkozni, mert szabin van. Ő volt az aki azt mondta, hogy állítgassam nyugodtan, mert nem tudok benne kárt tenni, és a lesoványosodás hülyeség. Meg már telefonon keresztül fel akarta tuningolni, hogy majd a max fordulatot feljebb állítja :O :O :)) (minek?) Nem tudom, mekkora fordulaton mennyi  a láncsebbesség, de azt tudom, hogy bőven elég. Feleslegesen meg minek pörögjön, ahogy írtátok 15 meg 16 ezreket..... Viszont állítottam az L csavaron, kb. középállásba, és teljesen tökéletesnek tűnik a működése :) de azért szeretném elvinni egy tényleg hozzáértőhöz (szervízbe)

kösz nektek !

Előzmény: wector81 (1607)