LandCruiser Creative Commons License 2008.08.12 0 0 1592

Szia Buche ! Nagyon szivesen elmondom. Egy Dolmar PS-7900 as ról van szó. Tudom Te Stihl párti vagy, ami biztosan jó fűrész, nem is vitatom. A 7900-as több mint 170 órát ment, de ez a 170 óra 50-60-70 cm-es fában, ami volt puhafa is, de volt száraz dió is, és a 6,3 LE nem hazudik.... ha a láncvezető teljes hosszában (50cm) benne van akár a diófában is. Tudom ez a 170 óra nem sok egy döntőfűrész életében, de nem is szándékozom még eltemetni :) Ugyanis a problémának amit leírtam több oka is lehet, ami ugyan még nem derült ki, mert nem volt időm elvinni szervízbe, de holnap kérni fogok telefonos segítséget, és megpróbálom megoldani magam. Ha kiderül hogy mi a probléma, be fogok számolni róla. Ezt a remélem kis problémát is beleszámítva, én tökéletesen meg vagyok elégedve a Dolmar PS 7900 assal (hogy mindenki tudja miről is van szó) :) mert a burkolaton nyoma nincs az odaverődő gallyaknak, pedig azok odaverődnek a Dolmarhoz is, nem csak a Black and Deckerhez :) a légszűrőt bár megpróbáltam, de egyáltalán nem kellett takarítani, csak ér valamit az az airmaster, meg a nevezzük így, duplakamrás légszűrőrendszer.

Szerintem egy nagyon jól összerakott gép, iszonyatos erővel, és ahhoz képest nem nagy súlyal (6,3 LE / 6,3 kg), úgy, hogy nincs kispórólva belőle az anyag, aminek fémből kell lennie az fémből van, söt mint megtudtuk Wector81-től, magnézium forgatyusház, nicasil bevonatos henger,(és ez még mindig a Dolmar PS-7900 as) :)) és aminek műanyagból kell lennie, az jóminőségű műanyag, amit mutat a fenti példa, hogy az odaverődő gallyak nyoma nem látszik. A Dolmar PS-7900 asról beszéltem, csak mert aki nem követi rendszeresen a fórumot, az is tudja miről van szó :)

Üdv. LC

Előzmény: Törölt nick (1590)