optikus Creative Commons License 2008.08.12 0 0 193
netzem az amcsi honlapot es van mar lion akus is. raadasul dupla hatotav:) no persze dupla aron:( de azert az mar nem rossz.
benzines nem lesz ezt mar eldontottem, telleg nem tudom kezelni a korulmenyeket. az mar olyan mint egy robogo (ules nelkul). meg nagyon hangos valoban. amugy van hozza valami tok amibe be lehet tenni es akkor nem olyan budos, de hat lakasban az is macera meg csodak nincsnek ha budod akkor ha kinyitom a tokot akkor csak kijon a benzinszag. egyszer ketszer elmegy de hosszutavon sehogy sem jo.
az elektromosrol eleg keves infot talalni, bar van nehany video a neten, meg par irmany de nem sok.
segway, hat nem tom. nekem nagyon nem szimpi. lassu, rovid hatotavu es elborzaszto aru. raadasul az az iszonyat mennyisegu elektronika es giroszkop ami benne van elremiszto. bar ahogy az ehte amcsi cuccok minoseget ismerem biztos jol egyben van, ott azert eleg szigoruak a jarmuvekre szolo eloirasok igy jol meg szoktak csinalni az ilyeneket.
olvastam a goped elektromos hasznalatijat. kb a fele voros es szinte csak az van benne mit ne csinalj vele:) lefedezik magukat (a la mikros macska meg visszapillanto tukor).
Előzmény: neo007 (192)