antares3 Creative Commons License 2008.08.09 0 0 68
Üdv mindenkinek!

Örülök, hogy megtaláltam ezt a topikot, és köszönöm neked cyrro, hogy létrehoztad. :)
Én másfél évvel ezelőtt kezdtem el foglalkozni a témával, miután egyik éjjel arra ébredtem, hogy a tudatom valahogy "nem a fejemben helyezkedik el", hanem mintha "lecsúszott" volna a mellkasom környékére. Ez ha jól értettem kicsit hasonlít néhányotok tapasztalatára. Közben persze nem tudtam mozgatni a testemet, teljes alvási paralízisben voltam.
Aztán pár hónapra rá volt néhány spontán vibrációs élményem, és néhány kellemetlen paralízis. Később utánanéztem a dolgoknak és azóta időnként próbálom tudatosan is előidézni az AP-t, de még nem sikerült (vagy csak nem emlékszem rá..), mindössze néhány tudatos álomig jutottam (repkedés meg hasonlók). Mostanában sajna nem volt sok időm/kedvem próbálkozni vele, de nem adom fel. Szóval itt tartok most. :)
Apropó, ismeritek Robert Bruce munkásságát? Aki nem ismeri és érdekli a téma, annak nagyon ajánlom. Az egyik könyvét szoktam olvasgatni, az "Astral Dynamics"-t, és sok kérdésre megtaláltam benne a választ.