nemthomi Creative Commons License 2008.08.07 0 0 369
Szia Halihó!

"Olyannal már találkoztam (itt a neten, illetve irl), aki szólt nyelveken, illetve hallott ilyet."

Én is. Hallottam olyanról is, aki látott könnyezni egy Mária szobrot. Aztán hallottam olyanokról, akiknek stigmáik voltak. Láttam is róluk készült dok. filmet, és mondhatom Jézushoz semmi közük nem volt. Láttam pedofil papokat, hallottam gyilkos pápákról, harcba vonuló keresztényekről, hallottam csodálatos testi gyógyulásokról, de a megnyugvást még is ebben a "kesze - kusza" nyelvezetben találtam meg. Engem úgy érzem nem vezethet mások akarata, csak a sajátom. Ez nem azt jelenti, hogy nem hallgatok meg senkit. Sőt, talán mindenkiből merítek egy kicsit, hogy aztán azt megrágjam és elraktározzam magamban, hátha egyszer még jól jöhet.
Nekem a Biblia azt mondta, hogy nincs új a nap alatt. Minden körbe megy. Tehát amin ezelőtt pár ezer évvel vitatkoztak az emberek, az most is aktuális. Így az összes apostolnak ugyan olyan dilemmái voltak mint nekünk. Ők is akár csak Jézus az utat akarták megmutatni nekünk, akár csak mi most egymásnak ezen a fórumon. Tudom mindenki szerint a saját hite a legerősebb, és ez így is van jól. De ne feledjük el, hogy a végső tudást, csak akkor sajátítjuk el, amikor találkozunk az Úrral, addig pedig nagyon sokat kell még tanulnunk, akár egymástól is. Én ehhez tartom magam, bár néha egy kicsit nehéz behúzni a féket, mégis mindíg megpróbálom és elcsendesedem. Egy kicsit elfáradtam ebbe a fórumozásba, ráadásul valami vírus is elkapott, ami eléggé legyengített. Úgyhogy most egy darabig én nem leszek. Lehet, hogy csak pár napig, lehet, hogy egy kicsivel tovább, mindenesetre addig is kívánok neked és mindenkinek további kellemes fórumozást.

Viszlát:

nemthomi
Előzmény: haliho (368)