(GÉP) Creative Commons License 2008.08.06 0 0 173
HÁt ez a hörgőtükrözés nálam kész cirkusz volt. Én alappból nem tojok be semmiféle vizsgálattól. Itt sem volt semmi gáz: megkérdeztem mit fognak csinálni, az egyik doki elhadarta. OK. Zsibbasztás lefekvés, cső le (direkt úgy feküdtem hogy én is lássam a monitort :) ) mintavétel. első sima , másodikra a mintavevő csipesszel bénázott a doki és beleakadt a bélésbe. Még itt sem paráztam, de amikor nem birta finomam kiszedni és tekert rajta egyet és a monitoron nem lehetett látni semmit a vértől ,na akkor ápolóval orvossal a mellkasomon felültem. És még engem akartak letolni hogy mit ugrálok, tönkrevágom az egész szerkentyűt. Itt be is fejezték az egészet, kiültettek a vizsgáló elé hogy ne mozgjak, mindjárt jön a beteghordó és felvisz az osztályra...ott ültem fél órát és elsétáltam egyedül. Ahogy lefeküdtem rohan be a dokim hogy hol voltam , hogy jöttem fel gyalog mert lehet hogy a kollégája kilukasztotta a mellhártyám.
Egyből tolikocsi vissza a röntgenbe.....így utólag röhögök rajta de akkor kész voltam.
A fejdagadás meg nálam is atom kemény volt :) simán elmentek az ismerősök mellettem az utcán (néha még tetszett is :D ) viszont hízni nem híztam...csak a fejem
Előzmény: Szilvuci (172)