sue19 Creative Commons License 2008.08.04 0 0 276
Egyből! Akkorra én már annyi "üdvözítő" módszeren voltam túl, hogy tele volt a hócipőm az örökös kísérletezéssel. Teljes változtatást akartam és azonnal. Összecsomagoltam a régi edényeimet, fölraktam a kamránk legfelső polcaira és beraktam a helyükre az AMC-t. Nem volt mese, meg kellett tanulni használni. Egyébként sem nehéz, inkább az okoz gondot, hogy az ember a hagyományos főzési technikát, rossz beidegződéseket elhagyja. De tudod, én elvégeztem az AMC tanfolyamát, így sokkal könnyebb volt, ott sokkal jobban megtanítják a használatot, mint ahogyan azt egy bemutatón lehet. Én ezt a tanfolyamot egyébként szoktam is ajánlani az ügyfeleimnek, akkor is, ha nem akarnak dolgozni a cégnél, mert nagyon sokat megtudnak magáról a főzési technikáról. Mivel ingyenes, sokan el is jönnek, legfeljebb a munka részén már nem maradnak ott, mert mi a bánatnak akarná megtanulni a banki ügyintézést, ha nem akar munkatárs lenni?
De én úgy végzem a munkát is, hogy aki megrendeli a készletet, ahhoz annyiszor megyek el főzni segíteni a kiszállítás után, ahányszor akarja. Karácsonykor pl. műszaki gondot oldottunk meg az egyik ügyfelünknek, húsvétkor egyiknek megfőztük a sonkát, mert nem akart neki sikerülni, stb. Persze, sohesem a készlet a hibás, mindig a használója követ el valami hibát, de nem érdekes, ebből csak az látszik, hogy iszonyú nehéz a régi rutinról leszokni.
Előzmény: Tereza (273)