tothjozsi Creative Commons License 2008.08.03 0 0 3338

Sziasztok!

Nem akarok belekontàrkodni a topikba, Mabelle Te sokkal jobban otthon vagy ezen a téren mint én. Ên egy kis cégnél dolgozom, amely levàllt a GEOS-rol és csak officier superieur-ökkel és pàr sous-off. superieurral dolgozik. Ajànlàsra kerültem be, tanfolyamot nem kellett végezni, de azért egy honap proba idö utàn adtàk csak meg a lehetöséget egy két éves kontràra. A nagy cégeknél, én csak a GEOS-t ismerem, nagy a bordell, soha nem lehetsz biztos, hogy a jövö honapban lesz-e melod és tényleg bàrkit, bàrhonnan fölvesznek. Itt Niger-ben példàul egy olyan nyugdijas ezredes a gorém, akit még 1998-ban ismertem meg Gabonban, ott volt követségi katonai attasé, ugyhogy ezek a kis cégek azért inkàbb a qualitéra mennek és még a beajànlàst is nagyon megnézik. Ràadàsul olyan multikrol huzzàk le a bört, mint az Areva, vagy Group Vinci amelyek több tiz, vagy több szàzezer embert foglalkoztatnak vilàgszerte.

Itt viszont az elsödleges dolog vis a vis de entreprise, a hüség, ha egyszer alàirtàl valamit ahhoz tartod magad és biztos lehetsz abban, hogy lesz melod a jövöben is.

Tisztelettel tothjozsi