freex Creative Commons License 2008.07.31 0 0 3136
Pár oldallal visszább írtam, hogy szemezek egy valószínűleg Baroni elektromos robogóval. Azzal az asszony is tudna közlekedni, de a jelenlegi ebringámra fel sem mer és nem is tud ülni, mert férfivázas.
Mindezt azért írom, mert ha valaki elvinné önköltségi áron a bringámat, akkor tudnék pénzt összerakni egy Baronira.
Szóval az én gépem egy Olimipia 3300-as vázra az 500W-os szettel van átalakítva, 4 db Diamec 20 Ah-s aksi van rajta. Az emelkedőkön is vígan megy, persze a hegyeken segíteni kell neki. 42-43 a végsebessége, ezt gyerekkel segédülésen is simán produkálja. Én horgászni és a céghez jártam vele párszor dolgozni. 31 km táv , 35-tel mentem, és a táv végén is maradt a végsebessége és a dinamikája, a ledek sem mutattak merülést. Valószínűleg valahol 30-40 km között van a távja, de 30-cal haladva megkockáztatom, hogy menne 50 km-t is. Eddig összesen nem mentem vele 1000 km-t.
A lényeg, hogy én mindent olcsóbban kaptam meg, így is 100e Ft-ba került (48e a szet, 31e az aksik és 20e a bringa). Volt még pár apróság, emiatt adnám el 100e-ért. A házilag előállított dolgokért (tengely elfordulás gátló, doboz) nem kérek pénzt.
Ha érdekel, írj ide vagy privátba. Képeket találsz róla, ha pl. rákeresel a hozzászólásaimra.
Előzmény: Törölt nick (3110)