ómájgod Creative Commons License 2008.07.25 0 0 237
Aaaaaaz ... űrbázis és szupppeeeeeer titkos... :P

De azért elég szemetek voltatok szegény utálatos főnöknővel, 2-3 napon belül majd hívni fogják, hogy menjen szeánszra....:P Milyen kérdőívre válaszoltatok? Egészségügyire? Mert akkor csodalámpa-bemutatón vehet részt jó eséllyel ... bár a címlisták kavarognak a cégen belül, úgyhogy akár mér porszívóbemutatóra is esélyes lehet ;)
Mellesleg ennyit arról, hogy a Zepter nem küldi ki kérdőívezni az "asszisztenseket". A leírásból ugyanis ráismertem, az egyik csajra, aki ott volt azon a tanfolyáson, amin én is részt vettem, és amelyen 3 nap alatt legalább 20* kérdezték meg, hogy "Ugye nem nekünk kell kérdőívezni meg boltokba járkálni?" És amire a válasz mindig egy hátarozott nem volt, a fő-főf igazgatótól kezdve az uccsó sameszáig :P No, ő így járt, mert maradt ... :P
Egyébként pont ma láttam a sparban némi serpenyőket, teflonybevonattal, meg hőtartással.. márkát nemtok, mert nem szoktam az ilyesmit figyelni .... a legnagyobb kapható méret, aszem 28 cm átmérőileg volt vagy 4e forint. Igaz, akcióban, teljes áron valami 7e valamennyi volt ... no, nekem ez az ár tökéletesen megfelel edényfronton. Palacsintát lehet benne sütni, omlettet is meg rántotthúst is ..... mi másra kell még egy serpenyő? Mert mit érdekel engem az olaj vagy zsír hőmérsdeklete adott szinten? :P
Jah, és mielőtt Sylvice (vagy a sokadnickjei, kebelbarátosnéi stb ...) nekem esne, ugyanez az értékesítési módszer AMC-nél is, elvégre a Szerb onnan szopta az ötletet. A különbség csak az, hogy az AMC csanakok alsó szinten is 25-30%-al drágábbak, mint zések ... "tudásban" (?) meg ugyanott ....
Előzmény: Otto Normalverbraucher (236)