Panka-8 Creative Commons License 2008.07.24 0 0 1070
Köszi a választ Supersonica!

Pont erre van szükségünk, csendre, nyugalomra és jó időre...
Tavaly már voltunk 2 hétig Santa Eulaliában, és nagyon megfogott a sziget varázsa. Családilag 2 gyerekkel voltunk kint - tehát nem bulizni - és a csemetéim azóta is azt emlegetik. Egészen véletlenül esett a választásunk Ibizára ugyanis oda volt a legjobb áron repjegy... (flymonarch - Lutonból) Vessetek meg érte de én nem tudtam, hogy Ibiza a partizásról szól csak amikor jobban utánaolvastam főleg itt . Viszont a városka szép, tisztább mint San Antonio, és fél óra autókázással elérhető Ibiza város is.
2 hétre már egész jó áron béreltünk autót (Hire) és a szállás is a hegyoldalban szép kilátással pazar volt. (Panorama apartman). A legszebb strand szerintünk Portinatx (itt lehet "kocabúvárkodni"). A hippi marketnél menekülőre fogtuk a dolgot: 50 fok, kevés levegő, és ugyan azok az áruk amiket este a korzón is meg lehet venni. Viszon Santa Eulaliában este a kikötőnél nagyon igényes és szép amolyan "népi iparművészet" stílusú dogokat lehet lapni. Mi az utazás előtt 5 hónappal on-line foglaltunk le mindent -igaz így egy kicsit rizikósabb- de minden rendben volt, sőt! és így legalábba felét megspóroltuk annak amit az utazási irodák ajánlanak.
Előzmény: Supersonica (1064)