Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 603
Igen pontosan nekem is ez a gondom az mlm-es fórumokkal. Nagyon jól meg lehetne tárgyalni az mlm előnyeit, hátrányait, de sokan akik feljönnek a fórumra csak szídják az mlm-et. Pl. Az agymosást szokták emlegetni, ami igaz is. De mi van, ha valaki másképp csinálja? Én pl. soha nem írtam névlistát. Én azt vettem észre, hogy háromféle ember van. Az egyik észre veszi, hogy az mlm-ben nagyon nagy lehetőség van, főleg, ha mostani trendek szerint a netet felhasználva dolgozol. A másik hülyeségnek tartaj, és minden hülyének elhord. A harmadik, aki már próbálta az mlm-et, de vagy elavult módszerek miatt nem jött össze neki, vagy nem volt elég kitartó és szorgalmas és most terjeszti a rossz híreket. Sajnos olyannal is találkoztam már, aki "csinálgatja" az ő elmondása szerint. De pl. feliratkoztam a hírlevelére, és összesen 3 hírlevelet kaptam tőle, a levelemre se válaszolt. Sajnos az ilyenek miatt vannak nagyon rossz vélemények. Én személy szerint mindig, ha tehetem még aznak válaszolok minden levélre, de legkésőbb másnap. Ha megadja a telefonszámát felhívom. De nem házalok. Nem erőltetek semmit. Az is nagyon nagy hiba, hogy ha valaki elekezdi az mlm-et, mindig arról beszél, és mindenkit be akar szervezni. Ez egy nagyon nagy hiba. Én pl. a közvetlen környezetemben munkatársak, családtagok stb., nem is próbáltam őket "beszervezni". Ezért is nevezik "agymosásnak", mert ha elkezdted, nagyon sokan utána csak erről hajlandóak beszélni.
Előzmény: Venice974 (597)