Bogyó 2 Creative Commons License 2008.07.20 0 0 1373
Volt egy-két rész aminek az eleje kimaradt, talán ott volt először Heather, mert én a moziban láttam először. Akkor ez lehetett az oka, amiért nem értettem. Az tetszett ahogy Ed Maurice vállára borult a szakítás után. Férfi és kemény volt amikor kellett, de azért át is adta magát az érzéseinek amikor lehetett. Ott, Maurice vállán ez rendben is volt. Az olasz szál szerintem is jó, egyébként is nagyon tetszik a filmben, hogy szemben az általános amerikai filmekkel és szokásokkal, nagyon is nyitottak a más kultúrákra és foglalkoznak velük. Nem egyszer volt már ugye francia szál Holling vagy Napóleon révén, Shelly volt Kanadában, Maurice-nak koreai a fia, voltak már náluk japán turisták, az orosz kultúra is többször felbukkant a filmben, többféle vallás, főleg az indiánok és Joel zsidó kultúrája, de volt már afrikai álom és utazás is, és most ez az olasz. Mellesleg Capra feleségének meg lengyel neve van, szóval tényleg igazi olvasztótégelynek mutatja Amerikát, amely még egy alaszkai kisvárosban is meglátszódik, persze jobban mint ahogy a valóságban az lehet. Ebben a filmben tényleg érződik, hogy egy sok nép és ország által lakott bolygón vagyunk.
Előzmény: Törölt nick (1370)