4125 Creative Commons License 2008.07.20 0 0 5712

fefe73

 

nekem a castelgarden xb38hd tipusú van, ami nagyából megegyezik a castelgarden xb435hd-val.

 

ebbe a fűkaszába egy HONDA GX35-ös mini négyütemű motor van.

ezt a gépet közkedvelten szerelik sokmindenre, kerékpárra dörzshajtással, rollerre, nagyteljesítményű modellrepülőre, fűkaszára, és más ipari gépre is.

pl.: http://www.gepnet.hu/partnereink/Verbis_Kft/uj-gep/Enar-Huracan-x-75.html

ez bizony egy közel 300ezer forintos gép, nem hinném hogy hobbi kategoria, és 20 perces intervallumokra lehetne használni egy ilyen gépet.

 

 

a GX jelölés, ismereteim szerint a honda profi felhasználásra tervezett motorjainak a jelölése, ez független attol, hogy mekkora a teljesíménye a motornak, ha a honda ezt a jelölést rakja rá, akkor én nem fogom kímélni, ez munkára tervezték, nem játékra, a honda nem játékokat gyárt, fölleg nem a gx jelölés alatt. ezeknek csak a tankoláshoz kell megállnia.

akárcsak a nagyobb testvéreit, amiket aggregátorokba, vízszivattyúkba szerelnek, és van, hogy hetekig megállás nélkül mennek-láttam már ilyet, árvíznél.

nyugaodtan hívd fel a honda magyarországi forgalmazóját, vagy a zimmer hungariát aki a castelgarden-t forgalmazza.

Előzmény: fefe73 (5705)