Bogyó 2 Creative Commons License 2008.07.20 0 0 1369

Valahogy úgy kezdődött, hogy Maggie kivitte a dokit a telekre, ami gyönyörű vadregényes környezetben volt, de a doki ahogy nézte a fenyőket, hirtelen a látványtól rosszul lett, szédült. Utána kiderült, hogy anyagilag is le vannak égve, Maurice pedig közölte, hogy nem vásárolja vissza tőlük a telket. Mert ezek szerint tőle vették. Tehát röghöz lettek kötve. Ettől összeségében kiborult .- az első joel-es viselkedés - s szerintem szándékosan kért mangót és barackot, tehát olyat, ami L.A.-ben volt, itt meg biztosan nincs. Hergelte magát, be akarta bizonyítani, hogy ez valóban milyen kiborító hely és ő jogosan van kiborulva.

 

Az, hogy Joel "kiment" szerintem nem volt rossz változat, csak valahogy az ebbe az irányba elindult változása túl gyors és ezért ez ius hiteltelen volt. Jó volt az ötlet, csak kicsit fokozatosabban kellett volna talán megcsinálni, bár ezt a részt én sem láttam teljesen az elejétől. Üdítő volt látni a sok hisztije és balféksége után, ahogy nyúzza az állatokat, meg ő mutatta mit, hogyan kell csinálni kint a természetben Magginek, s nem fordítva.

Előzmény: Törölt nick (1350)