Törölt nick Creative Commons License 2008.07.14 0 0 28
Nos, szállás Wembleyben lefoglalva, 15 font/fő/nap áron.
Londoni magyar néninél fogunk lakni, sokan élnek kint, kb 10 telefonszámot kaptam, szinte mindegyiküknél telt ház van, de egyikük be tudott minket fogadni.

Ezen kívül találtam a következő árakon
tripla szoba 62font/fő/hét, dupla szoba 67font/fő/hét, single szoba 95font/hét.
Sajnos ennél az embernél jelenleg egy légy sem fér már el :) de asszem egy következő alkalomnál erőst letesztelem majd.

Egy másik (orosz? lengyel? stb) nevű családnál lenne még kiadó szoba1 főnél 40 font/fő/éj vagy 2 főnél 65 font/fő/éj áron, de legközelebb már csak szeptembertől, de kb ennyiért már reggelivel is találok szállodát.

Most elég gáz volt a szállásfoglalásos ügy, mert aki ígérte, az szőrén szálán eltűnt. Nemhogy töröltette magát, feleségét a wiwen, de mind a magyar, mind az angol számaikat (mind az ötöt) megszüntették. Nem azt mondja, hogy pillanatnyilag nem kapcsolható, hanem hogy a hívott számon előfizető nem található. Pedig előző hét szerdán még felhívott, hogy tuti a szállás, hívni fog majd, ha hazaér.
Ezt csak azért írtam le, hogy tudjátok (de nyilván úgyis tudjátok), rizikós ismerős ismerőse által intézett helyekben bízni.