hzolee Creative Commons License 2008.07.12 0 0 8127
szia, tényleg akkora, 2,5x4 méterest vettem. félbehajtva ez 2x2,5 m.
a 2,44-es medence vizét szépen befedi, bekapcsolt szűrő és enyhe szél esetén se mászik el semerre. (egyelőre).
jó kis fólia, nem az a nagyonvékony, zizegős, zsömlés-zacskó szerű, hanem picit vastagabb. (Régebben vettem szobafestéshez, és az olyan volt).
nem teljesen átlátszó, de láttam "élőben" szolárfóliát (a szomszédnál), és az se volt ennél átlátszóbb. (ezt azért írom, h a melegítő fénysugarak átmennek vagy inkább visszaveri... szóval kb ugyanolyan). Már emelkedett reggel óta majdnem 5 fokot a hőm.!

Az utolsó kérdésedre nem tudok válaszolni.
Nekünk kb 2-3 hete van meg, az elején beleborítottam 1 flakon valami kombinált medencevíz-ápoló izét. (nem klórt). köbméter alapján 1,6 liter kellett volna, de én csak 1 litert vettem, és az ára (2500) miatt nem is szándékoztam többé venni olyat. ezért el is dobtam a flakonját, azt se tudom már mi volt az. de nem opálos, nem zöld, elég jó a víz. mondjuk 20 fokosan nem volt sok esélye algásodni LOL... ez a vízhőmérséklettől nagyon függ (szintén teknősakvárium tapasztalat... melegebb víz hamarabb bedurran náluk is...)
Előzmény: futóék (8117)