2dora2 Creative Commons License 2008.07.09 0 0 2036

Sziasztok!

Ugyan lézeres kezelésről, de nem szörtelenitésről irnék (bocs, de nincs hosszú i betű a klaviatúrán)!

Mivel a Bársony Klinika többször is emlitésre került, elmondom az én tapasztalataimat!

Tavaly februárban jelentkeztem teljes arc hegkezelésre, június elejére kaptam időpontot. Ekkor már el sem végezhették volna, hiszen az ilyen bőrfelületet min. 3 hónapig nem érheti napfény! Mindenesetre nekem mégis megcsinálta dr.Pfeiffer, azt hogy igazán mit, én sem tudom. Semmilyen változás nem lelhető fel az arcomon 235,000+10,000 Ft-ért!

Az előzetes tájékoztatón nem részletezték, hogy mi is fog történni, hogy 1 múmiakötés lesz a teljes fejemen 1 hétig, ezért nem fogok tudni enni, aludni, tisztálkodni, de aláirattak egy szerződést velem, amelyben "mosták kezeiket", bármi szövődmény történjék is! 5 nap után nagy nehezen elértem, hogy az orvosom is lásson, azt mondták minden rendben és haza küldtek, hogy éljek tovább boldogan, hisz 3-4 hónap múlva sokkal jobb lesz a bőröm állaga. Azóta 13 hónap telt el, semmi változás! Annyi mégis, hogy idén nyáron már kimehetek az utcára, hisz "nem végeztek rajtam műtétet". Nem elrettenteni akarok, csak leirtam a tapasztalataimat!