mickeySA Creative Commons License 2008.07.09 0 0 3258
eloszor az elso dallal azt hittem gunyolodsz...:)))))

a masodikat,persze,ismerem,tetszik de ennel tobbet nem tudok rola.mikor legutobb lattam ilyen klippet ezzel a szammal(valaki innen rakta be,pont) akkor peldaul mar kesobbi videok alatt ment..tortenestesen olyan mozambiki videok voltak aminel ott jartam,jeleztem is itt:)..persze volt aki szkeptikus volt de szive joga:9
na a lenyeg,nem tudom van e elo alapja a dalnak de mint minde balladisztikus munek gondolom biztos...reszemrol ennyi.
van meg egy jo dal ami nekem nagyon tetszik,keresd meg,te nagy kereso vagy:)olasz nyelvu..azt hiszem a cime..jimmy d'Irlandese,vagy olaszul valami ilyesmi:a zsoldos dala..talan..valami fura es hosszunevu alak enekli.


Patria Nostra..
tudom,a masikon kerdezted..de..Betancourt ugy..sok infom nekem sincs,ami van es a tapasztalataim alapjan azt mondom amit a tobbiek..ez a kiszabaditasos story eleg hollywoodis.reszemrol ott erheto tetten a hirekbol az elso buktato,hogy azt irtak a foglyokert felelos gerillavezerrel elhitettek hogy a "fo-fonokhoz" vagy hova viszik a tuszokat,atgyalogoltak valahova,ahol nem tunt fel a gerillanak hogy a koztudottan lepusztult farc kommandok honnan szedtek helikoptert..
mindekozben fura hogy a gerilla nem tudta hogy a fo-fonok egyike mar honapok ota halott,a masik pedig reg feladta magat,a ket aktiv vezeto pedig arrol targyal a kormannyal hogy mennyit kapnak ha feladjak magukat..
szerintem ezt az amcsik keverik akiknek volt ott a tuszok kozt 3-4 katonajuk..a no kituntetesehez nem tudok mit irni..ez politika..Sarko mint tudjuk,kicsit hiperaktiv:)
Előzmény: Amerigo Gal (3256)