bighack Creative Commons License 2008.07.08 0 0 895

Sziasztok!

 

Régen jártam itt, olvasgattam a tulajdonosok és a leendő tulajdonosok véleményei között! Nekem is lenne néhány hozzászólásom! Kb.1 éve került hozzám teljesen véletlenül egy 2005.12 havi 407sw 2.0 HDI "pözsó" 50000 km-el, 1 év alatt beletettem(ünk) 40e km-t, összesen 300-400e ft költöttem szervizre, mert persze nálam romlott el sok minden(turbo mágnes szelep+kerékcsapágy+futómü gondok)! Megjegyzem: más "jellegü" autókkal utazom általában, amik ár értékben messze elmennek a 407-től,de UTAZÁSBAN semmiben nem tud többet nyújtani nekem! Persze hasonló kategóriás kocsira gondoltam! Pl. 5-ös bmw vagy C - esetleg E osztályos mercedes! Tehát nem sport vagy esetleg szabadidő autóra/terepjáró :-)/ 

Peugeot 407 2.0 HDI = 170-es utazó(pályán) 3000-es fordulat, 7-8 l fogyasztás, báár a computer 8-9 ír nekem, olaj fogyasztás nagyon minimál,olajcsere(20e km) alatt max 1/2 l !! Borzasztó komfortos és kényelmes, általában max 200e ft-ból megvan a szerviz(itt értem a futómü,olaj és féket tárcsástól pl.előre) ez egy bmw v. mercedesnél kb. 400e ft!

Itt egy pici reklám! Én itt néhány fórumos 'szavára' hallgatva szervizben a Balogh és Fiai Kft hez vittem MONORRA, ajánlom mindenkinek, nagyon korrekt és sztem segitőkész emberek!

Az idén biztos lecserélem az sw-t egy frissebb(2007-2008) 2.7 HDI-re,maradok ennél a formánál,mert (sztem!!!)az egyik legszebb SportWagon

...lesz róla beszámoló!

Hasonló jókat várok tőle, mint kistestvérétől!

Nekem meglepő és kellemes csalódás!

Minőség/Ár arányban az 1.-ik legjobb kocsi!

Ajánlom mindenkinek!

 

Üdv

 

Norbert