Alfa_n Creative Commons License 2008.07.08 0 0 2726
Végigolvastam a topicot, jókat derültem rajta. :) Csatlakoznék egy történettel, ami a múlt héten esett meg velem. A helyszín egy régebben épült irodaház Budapesten, azokkal a békebeli, vékony lemezzel elválasztott, alul-felütt nyitott boxos wc-kkel. Csak beugrottam egy ismerősömhöz, de közben rámjött a szarás, és hát kénytelen voltam elmenni. Maga a mellékhelység a halál fasza mögő volt eldugva. alig találtam meg, és szerencsére teljesen üres volt. kiválasztom a nekem tetsző fakkot (nem volt sok, csak kettő), szépen beülök, végzem a dolgom. Nemsokára hallom, hogy nyitódik az ajtó, majd hallom, és jön valaki éktelen cipőkopogással. Bevágja a másik fakk ajtaját, majd kajakra lebassza az ülőkét a csészére. Na, gondoltam, most akkor meghúzom magam, mert ez egy állat mellettem. Nagy ruhasuhogás, majd csattanás, ahogy leül az ülőkére. Gyerekek, hirtelen két olyan fajanszrepesztő fingás jött mellőlem, hogy azt hittem, összedől az egész kóceráj... Komolyan elkezdtem félni. Halk nyögések jöttek a másik helyről, majd egy nagy csobbanás (a wc lefolyója középen ugye), majd újabb brutális fingások... Itt már menekülőre fogtam a dolgot, rekord sebességgel végeztem, rohantam kezet mosni. Közben hallom, hogy nyitódik a másik ajtó. És olyan elsőosztályú kis csinos kis csajszi jött elő, hogy ránéztem, és lemerevedtem. A legvicesebb az, hogy nem jött egyáltalán zavarba, sőt, ő törte meg a csendet, és vigyorogva mondta hogy "bocs, de foglalt volt az összes női, kénytelen voltam idejönni). Majd mintha mi sem történt volna, kezet mosott és szépen távozott... Én meg nem mertem hangosan röhögni, csak jóval később, amikor visszagondoltam a történtekre.

Szóval a jó nők is finganak, aki mást állít, az hazudik! :) Csak van aki felvállalja, van aki sunyiba' nyomja ki.