berka75 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 801
Erre nehéz válaszolni. Ez egy ugyanolyan parkolóház, mint amilyenből sok van itthon is. Különbség csak, hogy sokkal nagyobb. De szerintem, ha nem rakod a kalaptartóra az értékeidet, óriási "ezt lopjátok el" táblával megjelölve :-), akkor semmivel sincs nagyobb veszélynek kitéve az autó, mint itthon.:-) Mert ugye, itthon mennyivel jobban vagy inkább mivel garantálják a parkolóházak a biztonságot???? Szerintem, ne ilyenekre gondolj, a "veszély" nem ország, nem nyaralás stb. függő. Ráadásul ott áll többezer autó, legtöbbjük ugye nem olasz, miért pont a tiédet törnék fel??? És miért pont Velence egyik parkolóházában törnék fel az olaszok az autót??? (Hiszen a többi túrista biztosan nem tenné, ugyanúgy "idegennek" érzi magát ott, mint te. Ezért tuti nem autólopással vagy töréssel töltené az idejét.) Egyébként szerintem sokkal jobb a közbiztonság Velencében, mint Pesten. Én a kézitáskámmal sokkal nyugodtabban sétálgattam, mint Pesten a nagykörúton.
Persze tudom, hogy indulás előtt a legképtelenebb ötletek jutnak az ember eszébe, de én például azzal nyugtattam magam, hogy kötöttem a kocsira egy új casco-t, ami lopás vagy kár esetén a kár megtérítése mellett még csereautót is biztosít, ergo haza tudtunk volna jönni. De mondom, ne ilyeneken törd a fejed, mert az egész nyaralásodat végig fogod izgulni - kár lenne érte. Remélem segítettem!:-)
Előzmény: t.fel (800)