Zara32 Creative Commons License 2008.07.05 0 0 2120
Hello!

Én is megosztanám a tapasztalatomat hátha segitek.Itt a forumon kaptam meg
Csatári doktornő elérhetőségét akit azonnal fel is hivtam.Egy hétre rá kaptam
időpontot.A doktornő nagyon kedves és bizalmat sugárzó volt,ami megnyugtató volt
mert izgultam nagyon.Én repedés gyanujával mentem el hozzá mert minden egyes wc-és utána csupa vér volt a wcpapir és iszonyuan fájt a székelés..amit 2 hónapig tűrtem.A doktornő figyelmesen hallgatta a panaszom kérdezett válaszoltam majd elmagyarázta hogy mi fog most történni.Ezzel nem is volt semmi bajom...de az az asszisztensnő a kiszeltünde szemöldökkel nagyon irritáló volt.Azt hittem hogy csak a doktornő és én leszek..na mindegy ..asztalra fel..baloldalra fordulás..térd hasig húzva és a saját fenekem kacsintott rám vissza ..ugyanis ott van egy kis képernyő amin nyomon lehet követni mi történik.A doki hideg lidokainos kenőccsel bekente amit kellett majd először ujjal kitapintotta a helyzetet ..majd luk tágranyit egy "szerszámmal" fémcső be..kamera..és teljes végbélrákszűrés 18 cm mélyen..alaposan..végig tájékoztatva mit lát stb stb..majd megynyugtatva mondaj felületi fissura 12 óránál..semmi komolyabb.
Erre adott két fajta kúpot..egyet este ami pezsgőkúp és a lágy könnyű székelés segiti,a másik lidokainos a repedésre fájdalomra..ill.javasolta a neogranormont a hámositásra amit ujjal vigyek be..és ennek 2 hét mulva el kell mulnia.
Elmondhatom hogy kibirható a dolog...pláne ugy hogy a doki tereli a figyelmet azzal hogy közben magyaráz...az asszisztens pofavágásairól nem kell tudomást venni :-)
Tudom hogy "büdös" a meló..de hát ez van.
További szép és fájdalom mentes napot mindenkinek!