Lila Pereszke Creative Commons License 2008.07.03 0 0 36

Kedves Ágicza! Sztem meg az a gáz:

 

1. te sem olvastad el, hogy ez a topik miről szól, mert akkor talán számodra is kiderült volna, hogy ez egy rég halott topik és nem miattam... hanem mert pl. a topiknyitó is már rég elfelejtette...

 

2. te nagyrabecsült topikodban, ami elvileg kerti növényekre specializálódott volna és "megtörte volna a Milyen növény? topik hegemóniáját", nem tudják pl. Kiskertésznek azt mondani, hogy nem, az nem egy kerti Saxifraga, hanem egy Draba... vagy hogy egy Sedum spurium 'Tricolor' KERTI fajtára rámondják, hogy kecskerágó... stb. Hát mit mondjak, így tényleg nehéz lesz megtörni a hegemóniát...

 

3. NEM HISZEM, HOGY BÁRKINEK PANASZA LEHET A MILYEN NÖVÉNY?TOPIKBAN, AZÉRT, MERT NEM VÁLASZOLTUNK A SZOBAI, KERTI VAGY AKÁRMILYEN NÖVÉNYÉRE. Szerintem mindenkinek megpróbálunk segíteni, akármilyen növényt is hoz...

Sajnos tényleg nem mindig tudunk segíteni... ha kicsit értenél hozzá, akkor talán tudnád, hogy pl. füge-fajtákat lehetetlen határozni.

 

Tehát ha te tényleg úgy gondolod, hogy odaát "nem foglalkozunk" kerti és szobai növényekkel, akkor valószínűleg nem olvasod figyelmesen a topikot. Mondjuk nem is neked való, mert azt hiszem, hogy az ottaniak többsége olyan mélységes imádattal és alázattal vannak a növények iránt, amit te el sem tudsz képzelni...

Előzmény: agicza (34)