Habi Creative Commons License 2008.07.01 0 0 25102

Tudod kabszi,nem kell leirnom,mit erzek az Oreggel kapcsolatban,de teljesen igaza volt neki,ha athuzott mashova.

Mennek en is,ahhoz csak vagy 15 masik topiktarsam kellene.

Valami olyan helyre,mint a volt MLL forum...

Az is konnyen attekintheto volt,csak ugy,mint a Drukkerkocsma..

 

Egyszer mar "arra jart"egy "semleges"modi,mikor hasonlokat irtam,mint most fogok:

 

 

Paran osszejottek,akik futtatjak a DK-t.Egy asztaltarsasag.

Ebben nincs is semmi rossz,de SPORTolas kozben(remelem,buzi szmergyaszop figyelsz..)is a moderalas a tema.

 

Vannak szabalyok.MM,vagy mi.

 

Nem kell csodalkozni,ha ezt az irasom is torlik,meg engem is.Ezert elfogom menteni.

Ugye,a moderalasi szabalyzatban van szo a fikanickekrol.Provokatorokrol.

Allitolag azok azonnal torlesre kerulnek.

 

Ha nem vagy az asztaltarsasag tagja.Akkor.

Mert ha az vagy,akkor csinalhatsz ilyen fikanicket,barom irasokban hasznalhatod az en regi irasaimat,szinezve,az en szovegeimmel hivhatsz akarkiket verekedni,Ferihegy,stb.,tovabbmegyek,a bemutatkozasodban is hasznalhatod az egyik rootra tett nickemet.

 

Mit tesz ezekben az esetekben a fomodi?

Tesz nehany szmajlit.

 

En ezt ugy tudtam meg,hogy kaptam egy linket..meg az illeto ismert nickjet.

Mit tudok csinalni?Semmit.En nem jarok abba a topikba..

Pedig allitolag mar baratja is szolt neki,hogy ezt abba kellene hagyni.

Mikor ide beirtam regebben,hogy az emailemmel is szorakoznak,ezert azota nem is voltam ott,akkor Apcka kijelentette,az ilyen fikanickek mexunnek.

De ugy latszik,nem mindenkinek..Most regeljek en is egy fikanicket,aztan irjak a neveben az osszes buzi topikba,kerjek hirleveleket a buziktol,transsexualisoktol az igazi emailcimere?

Nem,nekem ez nem lenne szorakozas.(Mert a provokalos fikan nincs am emailcim,nem publikus!)

 

A masik fikak,mint mekkelek es gyokerei,nem lehet tenni semmit.

Nem a moderatoroknak.

Előzmény: kabsz (25100)