Bejca xx Creative Commons License 2008.06.30 0 0 8336
Remélem eltudod intézni mert mi azt hiszem fejenként 19000et fizettünk a félpanzióra és hármunknak az 57000.Ugy nagyjábol ha 10000 forintnyit megettünk hárman akkor sokat mondok.A reggeli az minden nap ugyan az szoval a 3. nap után már rá sem birtunk nézni.A vacsora az meg rettenetes.Lefényképeztük miután második napja nem ettem semmit.Mondjuk ha szertnétek fogyni akkor ez a hely szuper erre.Én mondjuk nem szerettem volna de sikerült 3 kilot.Van gondolom elö étel céllal nyers reszelt répa,reszelt káposzta,nyers hagyma,konzerves bab vizzel higitva,kukorica,oliva bogyó.Ez volt felváltva.Persze vmi öntet vagy majonéz esetleg feta az nem volt hozzá.Aztán volt leves egy fajta de csak lé semmi benne.Persze nem jöttünk rá hogy milyen.Aztán a fö kaja krumpli püré asszem, borso meg fött répa esetleg kukorica ja néha rizs.Ehezz hus az nem mindig volt.Egy hét alatt kétszer volt hal mondjuk mi nem eszünk halat szoval azokon a napokon nem ettünk mert más nem volt.Egyszer volt csilisbab de ehetetlen.Kétszer ünnep nap volt és tudtunk enni pár falatot mert csirke volt vondjuk tollasan.De ilyen aproságok nem számitanak gondolom.Kétszer viszont nem tudom megfogalmazni hogy mi volt.És egy desszert mint például vibe griz fahéjjal hogy ne legyen annyira szar.De az volt.Ennyit a kajáról!Faliraki város nekem kicsit csalódás volt mert nagyon a turistákra van épitve és semmi görögöset nem találni.Van minden ir bár meg skót,kinai,coctél bárok de sirtakizó tavernák nincsenek.Viszont a part meg a viz az nagyon szuper.Kristály tiszta a viz.És nagyon jó hömérsékletü.Olyan iszonyatos meleg van hogy mi egyszer mentünk be rodosz városba saját szervezéssel mert a szervezett ut 35 eu lett volna fejenként a busz jegy meg 2 eu volt.Érdemes bemenni gyönyörü több nap kéne a városhoz de a meleg az nagy ur.Nagyon hangulatos ott már érzödik egy kis görög hatás.Most ennyi jut eszembe ha van még kérdésed irj.
Előzmény: Andyka79 (8325)