Ybcsi Creative Commons License 2008.06.29 0 0 8313

Őszintén? Nem igazán tudom megmagyarázni, de vmi varázs érintett meg ezen a szigeten. Tavalyelőtt már jártunk itt, megnéztük a Panormitis kolostort,ami szép volt, de emiatt még nem mennék újra. Miután megérkeztünk Gialosba valahogy teljesen lelassultam, kóboroltunk a házak között, addig-addig, míg 30 percünk maradt a hajó indulásáig. Próbáltuk megtalálni a legrövidebb utat a kikötőbe, egy helybéli bácsi segített bennünket. Hatalmas csomagokat cipelt, mutogatta, hogy menjünk csak utána, néhol a házak belső udvarán vezetett keresztül. Közben persze "beszélgettünk", segítettünk vinni a csomagjait, ettünk a háza udvarán a saját termesztésű fügéjéből, borral kínált. Elmesélte, hogy két hetente megy el a boltba, mert nagyon sokat kell gyalogolni, bemutatta a feleségét, aki nagyon kedvesen mosolygott, de látszott, hogy fél tőlünk. Csodák csodája, mindez 25 perc alatt történt. Máig sem értem, hogyan tudtunk meg ennyi mindent róla, hisz ő görögül, mi angolul beszéltünk.

Az idén szeretném kideríteni, hogy megvan-e még a varázs vagy csak jókor voltunk, jó helyen!

Előzmény: konrada (8312)