Törölt nick Creative Commons License 2008.06.29 0 0 2419
Hát nem, meg rengeteg megállóhely volt rajta, és mára elég sokat letakarítottak. Vajon mennyi ideig menne egy olyan vonat, ami minden régi megállóhelyen megáll? A mostani személyek is 2 órás menetidővel járnak. Manapság meg már nem maradt a környéken olyan megálló, amit bek éne zárni. Rókus,Algyő, Hmv Népkert és Hmv kellenek, és van is forgalmuk. Kopáncs is kell a kitérő miatt, igaz ott már évek óta nem áll meg csak akkor a vonat ha muszáj. Ezért nem is értem miért vették ki és miért mondják be külön, h Kopáncs és Kakasszék kivételével mindenhol megáll. Azt nagyjából lehet leőre tudni, h melyik vonatnak kell ott várnia, ott akár bele is lehetne venni. Mondjuk a környéken nincs senki miért akarna ott bárki fel meg leszállni? Eddig is csak egy gyors cigiszünet erejéig szálltak le ott.

Az egyetlen még bezárható megálló sztem Csorvás alsó, semmi értelme nincs, kint van a puszta közepén, a környéken nincs semmi, nem is láttam ott soha le vagy felszállót. Orosházi tanyáknál meg hiba volt bezárni az állomást így most 14 km-es állomásköz van Csorvás és Orosháza között emiatt sokat kell várni a vonatoknak Csorváson vagy Orosházán. Szükség lenne arra az állomásra. Egyébként Orosházi tanyák megállóhelynek nagyobb létjogosultsága van mint Csorvás alsónak, mert itt van több ház is a környéken és itt szoktak fel és leszállni is.