Törölt nick Creative Commons License 2008.06.27 0 0 545
Oldman kolléga! Egy nemrég történt eset: folyamatosan rápirítottam egy ismerkedő oldalon található hamis reglapos férfira. (vagy férfire, kinek melyik hangzik jobban) Csak kizárólag manöken típusu szakfotós által készített fényképei voltak fenn. Elmondása szerint 40 éves, többgyerekes penna...
Nem hittem neki. Egyszer a balsors összehozott vele msn-en. Megszólalni nem volt hajlandó, de a kameráját bekapcsolata. ott tényleg nőneműnek látszott. egyszer csak a kamera képén megjelent egy animáció. no, mondom bélám, buktál. Azt hittem, hogy a kamerát ráirányította egy monitorra, amin felvett film ment és spontán megjelent rajta a monitorvédő animáció. Szóvá tettem a dolgot, az ilyenkor kijáró anyázással együtt. Erre írja a leányzó, hogy mondjak egy számot 1 és 9 közt. Mondom 6. Erre fölemelte a kezét és mutatta az ujjain. Soha nem baszogattam többé, mert bizonyította, hogy nőnemű, ráadásul igen szép és értelémes csaj volt.
Lejjebb írtad bélusnak, hogy pisiljen le egy aktuális dátumu Metró újságot. Zseniális ötlet!!!
Más: beszélgetős oldalakon néha felbukkan egy-egy igen odaadó kedvében lévő "lány". Erre írom neki, hogy otthon vagy? Azt mondja igen. egyedül? Válasz igen. no, akkor itt a telefonszámom, azonnal hívj fel...
Erre elkotródnak. (ha azt mondja, hogy munkahelyen, akkor nem jó a dolog, mert megdumálja valami féleszű-húgyagyú pinával, hogy beszéljen helyette...)