oldman2 Creative Commons License 2008.06.26 0 0 538

 Én azt írnám neki:

 

 " Édes drága Mriya! Légyszives, ebben a rózsaszín bugyikában, a bugyin keresztül pisikéljél le valamilyen aznapi Metro vagy hasonló újságot! És tedd fel nekünk a képet, hogy elcsodálkozhassanak a kétkedő emberek! Te istennőnk!"

 

  De nem hiszem, hogy ez Ő lenne. Szerintem sincs olyan, hogy bepisilést imádó nő... Sőt, meg kell vallanom, én még normál, átlagos nőt sem láttam. Egyáltalán, semmilyet. Fiatal koromban ugyan megismerkedtem eggyel, de mikor lecsaltam róla a bugyiját, kiderült , hogy valójában férfi volt előtte, csak átoperálták nővé. Hiába tagadta, a hosszanti vágás a puncikája helyett azonnal elárulta, hogy onnét vágták le a farkát. Ráadásul simogatásra mogyorószem nagyságú duzzanat nőtt a vágás felső részén. Méghogy csikló! A rosszul eltávolított hímvessző ágaskodott! Amúgy  egy szétnyitott rózsaszín kagylóra hasonlított, egy igazi punci meg ugyebár nem ilyen. A melleivel meg hiába jött, egy hétvégén is megvan manapság egy mellrávarrás. Nekem is van már három mellem, ilyennel nem tudnak a nővé operált csávók megvezetni. Messziről kiszúrom az ilyet. Nagy mell, széles csípő, függőleges vágás fazonírozva a punci helyett: ezek nőnek operált fiúk. A nudistrandon is csak ilyeneket láttam. Ezért néha jól esne NŐVEL találkozni, de előre közlöm: akin hosszanti vágás van a lába közt, ne is jelentkezzen! Úgy sem tud átverni.    

Előzmény: Törölt nick (537)