exe2 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 128

Sziasztok!

Ha jól belegondolok az elmúlt 30 évben nekem sem volt olyan szomszédom akit behívtam a lakásba :-)  Bár ez azért így nem igaz, de általánosságba lehet mondani.

 

Bunkó szomszéd pedig mindenhol van, azon nem csodálkozom, hogy odakint is :)

 

nettomazsola!

Le a kalappal előtted! Bátraké a világ! Örülök, hogy nektek "bejött" a dolog, bár több ilyen bátor emberre lenne szüksége most kis hazánknak :(

Viszont erre szokták mondani, hogy széllel szembe ne pisilj! :)

Ezt a "mi kutyánk kölyke" mondást már mástól is hallottam. Bár ne minden magyar érdemli meg odakint sem!

Egyébként pedig ezt a m.helyi "kötelező" összeröffenéseket nálunk meg már túlzásba viszik. Szinte kiutálják azt aki nem vesz részt benne. Kismenyemnek is sokszor szombaton vannak ilyen kötelezettségei amit a fiam igazán nehezen tolerál, pláne, hogy ő meg otthon dolgozik :(

A lányom szerint pedig ha ő akar valakivel barátkozni a m.helyen hadd válassza már meg, hogy ki legyen az :) Miért kötelező együtt lenni a szabadidőben azzal akivel nem szeretne?

Ez a magázódás sem semmi! Azért 1-2 év alatt lehetne szelektálni, hogy kivel lehet és kivel nem! De ezek szerint azt ne erőltessük majd igaz? Bár ezt a pusziszkodást nálunk tényleg túlzásba viszik.