Tu - Ja Creative Commons License 2008.06.23 0 0 1696

Szia G.I.!

 

Nagyon profin néz ki a cucc!  Élesben fűtesz vele a házadban?

Nem reped meg az oldala és szivárog ki rajta a füst begyújtáskor amikor még hideg a kémény?

Én is goldolkodtam már, hogy ilyen "alacsony gázárak mellett kellene építenem egy kandallót, de valahogy parázok attól, hogy megreped az oldala aztán lepucolom a családot a füsttel.

 

Üdv.

Tu-Ja

 

Egyébként egyetértek sütegetővel olyan ember osszon észt aki már bizonyított és mutatott valamit!!!!! Ugyan én nem reagáltam a múltkori kritikájára társunknak, de az biztos, hogy -elmondása szerint-  neki még nincs klemencéje aztán mégis olyan jól tud mindent. Mi pedig már jó ideje használjuk a saját magunk készített remekműveket akármilyenek is lettek. Ugyanis itt nem profi kemenceépítők vannak!

A lelkesedésünk viszont jelentősen nagyobb mint a profiknak! Ezt illik mindenkinek értékelni a másikban!!! Húúú jól kipuffogtam magamat, de azért nem haragszom csak mindent nem nyelek le, hacsak nem valamelyik kemencés társam sütütte!

 

Mindenkinek továbbra is jó sütéseket és csak nyomjuk egymásnak az infókat! Higgyétek el van erre szükség ebben a k. világban!!

 

Na csá!

 

Előzmény: G.I (1667)